"Конференц-Хол Ірпінь"

В умовах сучасного ритму життя найбільшою цінністю успішної людини стає час. Саме для економії часу наших гостей ми пропонуємо скористатися широким спектром конференц-послуг у нашому комплексі під Києвом.

«Конференц-Хол Ірпінь» – перший спеціалізований комплекс у Києві, що поєднує в собі все краще, що на сьогоднішній день існує в індустрії конференц-сервісу, щоб наші гості могли працювати і проводити вільний час з комфортом і задоволенням.

Ми допоможемо Вам організувати та провести конференцію або корпоративний захід будь-якої  складності від початку і до кінця з повним обслуговуванням!

Чому варто обирати саме нас?

«Конференц-Хол Ірпінь» знаходиться лише за 11 км від столиці, у тихому мальовничому куточку природи. Гарне транспортне сполучення без труднощів дозволяє дістатись з Києва просто до воріт комплексу. А деяка віддаленість від міського шуму столиці, стане приємним доповненням до високоякісного сервісу.

Комплекс «Конференц-Хол Ірпінь» містить 15 конференц-залів, що дає можливість провести захід будь-якого масштабу. Вдале розташування дозволяє приймати одразу декілька груп, які при цьому не будуть заважати одна одній.

У комплексі «Конференц-Хол Ірпінь» ідеальне співвідношення ціни і якості. Завдяки гнучкій системі та індивідуальному підходу до кожного клієнта, ми пропонуємо найбільш вигідні умови для співпраці. А професійний персонал комплексу неодмінно допоможе зробити Ваш захід ідеальним.

Незаперечною перевагою нашого комплексу є наявність великої кількості залів для проведення бізнес-конференцій, тренінгів, семінарів та інших ділових і святкових заходів. Орієнтуючись на побажання і потреби кожного нашого клієнта, ми пропонуємо найбільш вигідні умови для співпраці.

З огляду на бажання наших гостей, для проведення святкових або весільних банкетів пропонується розкішний зал ресторану, караоке-бар, крита літня тераса, барбекю-зона і затишний VIP-зал для міні урочистостей. Комплекс також надає спеціально розроблені пропозиції з харчування та кава-пауз під час конференції або тренінгу.

Комплекс «Конференц-Хол Ірпінь» має чималий номерний фонд будь-якої бажаної категорії, а високий рівень комфорту і зручна обстановка сприяє відмінному відпочинку і плідній роботі. За необхідності, для зручності гостей існує можливість закриття всього комплексу для індивідуального обслуговування конкретного заходу. А прекрасне місце розташування комплексу, який знаходиться лише за 11 км від міського шуму столиці, стане приємним доповненням до високоякісного сервісу.

До послуг гостей комплексу пропонується:

– 15 конференц-залів;
– сучасне обладнання;
– готель на 80 номерів;
– ресторан «Імпресія»;
– лаунж-бар;
– крита літня тераса;
– барбекю-зона;
– тренажерний зал;
– сауна;
– спортивний майданчик.

 

Комплекс «Конференц-Хол Ірпінь» – це найкращий вибір для поєднання повноцінної роботи і відмінного відпочинку!

Конференц-хол Ірпінь
      Отримати консультацію

      Залиште свій контактний номер телефону. Консультант зв’яжеться з вами найближчим часом.