14/10/2020

Гібридний формат заходів – ми готові до нових реалій!

Іноземні спікери не можуть приїхати в Україну? Учасники не мають можливості відвідати конференцію?
Ми допоможемо вирішити дану проблему завдяки сучасним технологіям.

Останнім часом все більшої популярності набувають заходи гібридного формату, під час яких⠀ можна реалізувати багатоденну програму, яка буде поєднувати в собі живе і віртуальне спілкування, наприклад, онлайн-трансляції виступів експертів і живі дискусійні зустрічі.

Гібридна модель заходів, завдяки підключенню необмеженої кількості онлайн-глядачів, надає можливість максимально охопити аудиторію і вирішує безліч завдань: від залучення великих спонсорів при невеликій кількості офлайн-учасників на локації до дотримання вимог соціального дистанціювання.

Нова послуга для організації віртуально-реального заходу від «Конференц-Хол Ірпінь» – це не просто онлайн-конференція або «живий» захід, це комплексне рішення, яке дозволяє задіяти значну кількість глядачів і при цьому знизити витрати на організацію і проведення бізнес-заходу.

Оснащені усім необхідним 15 різних за площею та функціоналом конференц-залів, зручне місце розташування – у тихому мальовничому куточку природи лише за 11 км від столиці, а також гарне транспортне сполучення і професійний високоякісний сервіс роблять комплекс «Конференц-Хол Ірпінь» ідеальним місцем для проведення ділових і статусних заходів різного формату.

«Конференц-Хол Ірпінь» – відкритий і абсолютно готовий до роботи в нинішніх умовах, а гібридна модель бізнес-заходів – це новий крок еволюції бізнес-івентів та найкращий варіант у сучасних реаліях.

Ми завжди раді гостинно приймати вас у нашому комплексі!
«Конференц-Хол Ірпінь» чекає на вас!

Конференц-хол Ірпінь
      Отримати консультацію

      Залиште свій контактний номер телефону. Консультант зв’яжеться з вами найближчим часом.